Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

shemale publicJmenuju se Saša, jsem brunetka, podprsenku plnou až k prasknutí – pevné kozy, sametově bílá pihovatá kůže, bradavky růžové jako maliny. Oblý, hezky tvarovaný zadeček. Jo a taky péro. Jako každý pátek jsem byla s kámoškama nabalovat chlapy. Začali jsme vinným střikem v restauraci, ale protože nebyl žádný vhodný objekt na dohled, rychle jsme se přesunuly do klubu. V dusné atmosféře diskotéky jsem se cítila jako doma. Hodně mladých, krásných lidí. Nadržení chlapi i ženské, jejichž zpocená těla se vlní v rytmu hudby a třou o sebe navzájem. Šance, že si dneska večer zašukám.

   Vinný střik jsme vyměnili za panáky absintu. Stačily mi čtyři, abych už vystavovala svoje zpocené tělo. Ve výstřihu se mi leskly kapky potu, vlnila jsem se na parketu kolem okolo mě tančících chlapů. Hlavně jeden tmavší mě přitahoval a asi i já jeho. Možná Španěl, nebo Řek. Tančili jsme tělo na tělo. Sahala jsme mu pod triko na vypracované břicho, on mi stále častěji sahal na kozičky. Zkusil mi i zajet do rozkroku, ale včas jsem ho zastavila. Něco mi pošeptal. Nerozuměla jsem, ale pochopila jsem jeho gesto, když pokývl směrem k záchodům. Ani nečekal na odpověď a táhl mě za ruku na pány. Prosmýkli jsme se kolem několika lidí a dostali se do kabinky. Tam jsem převzala iniciativu já. Klekla jsem si, olízla jsem si rty a pořádně mu zmáčkla bouli v rozkroku. Rozepnula jsem mu kalhoty a už proti mně vystřelilo jeho péro.
   Neměl žádné spodní prádlo … ti jižani. Rudý lesklý žalud vykukoval z předkožky, kterou jsme mu přetáhla a ještě chvíli si prohlížela tu lehce ochmýřenou nádheru. To jeho temperament nemohl dlouho snést, tak mě chytil za hlavu a doslova mi narval svoje péro do pusy. Líbilo se mi, jak drsně mě nutil mu to dělat pusou. Chytila jsem ho rukou u kořene a při kouření ho ještě honila. Něco zamumlal, vytáhl si péro z pusy a než jsem stihla pochopit, co po mě chce, drsně mě zvedl za paže, otočil zadkem k sobě a opřel o dveře kabinky. Vykasal mi šaty až nad pas a sáhl mezi nohy. Jeho ruka jakoby zkameněla. Čekala jsem, jak se to vyvine dál. Otočila jsem se na něj a uviděla jsem jeho šokovaný výraz. Něco vykoktal, odstrčil mě a vyběhl z kabinky. Ani se neotočil.

   Rychle jsem se upravila a taky vypadla. Byla jsem naštvaná, ale pořád dost opilá. Kdyby se ten vůl nechal vykouřit až k výstřiku, všechno mohlo být fajn. Ale takhle jsem měla po náladě. Vyběhla jsem z klubu a zapadla do prvního taxíku. Řekla jsem adresu a zapadla do sedačky. Pak jsem usnula.
   Probudilo mě cloumání za rameno a volání, že už jsem doma. Začala jsem hledat kabelku, ale nikde jsem ji nemohla najít. Pak mi došlo, že jsem ji musela zapomenout v tom klubu. A v ní jsem měla i klíče a peněženku. Začala jsem přemlouvat taxikáře, že mu to dám jindy, ale ten o tom nechtěl ani slyšet. Byla jsem vzteklá, rozladěná a (kvůli rozdělanému jižanovi) i nadržená. To, co následovalo, bych normálně nikdy neudělala. Sundala jsem si ramínka od šatů a nechala je volně sklouznout až k pasu. Taxikář chvíli mlčel, pak řekl: „Myslíš, že jsem nikdy neviděl kozy?“ „Myslím, že jsi nikdy neviděl tohle“ řekla jsem, chytla mu ruku a zavedla ji k sobě pod sukni, kde jsem mu ji položila na svoje už polotuhé péro. „Do prdele...“ zašeptal. Znovu se podíval se na moje kozy a pak se na mě zničehonic vrhl. Začal mě líbat a drtit mi svýma nedočkavýma rukama prsa.
   „Tak s někým takovým jsem ještě nikdy nešukal“ řekl. Přetáhla jsem si přes hlavu šaty a potom si přelezla na zadní sedadlo, přitom mi on už zkoušel honit ptáka, asi ho zajímalo, jestli mi bude stát. A taky jo, postavil se mi jako svíčka. On ze sebe serval košili a soukal se z kalhot. Já jsem si ho zatím sama honila na zadním sedadle. Když se svlíknul, přelezl za mnou na zadní sedadlo a začal mě líbat (nebo spíš lízat) všude po těle. Líbal mě od koz přes břicho postupně až k podbřišku. Pak mi chytil péro u kořenu a řekl, jakoby na omluvu: „Chlapovi bych to nikdy neudělal, ale tohle je přece něco jinýho.“
   Zasunul si moje péro do pusy a začal mi ho kouřit. Na to, že to byl chlap a pravděpodobně heterák, mu to šlo dost dobře. Dokonce ani nezapomněl mi ho občas lehce pohonit. Vytáhl si můj oslintaný žalud z pusy a zeptal se: „Můžeš s ním stříkat?“ Přikývla jsem. Znovu si ho vzal do pusy a olizoval žalud jako zmrzlinu. Potom si ho zasouval hlouběji. Cítila jsem, jak se moje láva dere ven. „Už, už budu, už budu...“ zašeptala jsem několikrát a cítila, jak mu pumpuju dávky semene přímo do pusy. On všechno spolykal, párkrát mi ho pohonil, aby vypumpoval i poslední zbytky a pak mi do čista olízal žalud. Oddechovala jsem a vzpamatovávala se z orgasmu. Byl červený a zpocený, ale pořád neměl dost.
   „Klekni si na čtyři a vyšpul na mě zadeček!“ zavelel. Viděla jsem, že se mu v ruce leskne kondom. Otočila jsem se a slyšela zašustění, jak trhal obal. Co nejvíc jsem se prohnula v zádech, abych byla připravená. Ucítila jsem, jak mi na zadní dírku dopadla slina a potom už nasazoval špičku k mojí brance. Pomalu se tlačil dovnitř. Moje prdelka ho nechtěla pustiti, slina jako lubrikant nebyla nic moc. Kupodivu byl ale docela jemný a postupně se dostával dovnitř. Když mě tak projížděl asi pět minut, byl tam už skoro nadoraz. Chytil mě za ramena a začala pořádně přirážet. Z toho šukání mojí řiťky se mi znovu postavil. Pak mě začal plácat přes zadek a říkat: „Jo, to je ono, vymrdám tě až na dno!“ Jeho přírazy se zrychlovaly až k tomu poslednímu, kdy ho do mě zarazil až nadoraz a naplnil kondom svým horkým semenem. Chvíli ho ve mně nechal a já jsem cítila, jak mu v něm tepe. Vyjel ze mně, sundal plný kondom a zavázal ho. Sedl si vedle mě na sedadlo a oddechoval. Já jsem si taky sedla a oblíkla si šaty. Podívali jsme se na sebe a on jenom lehce přikývl. Beze slova jsem z auta vypadla a vydala se na noční procházku městem. Neměla jsem peníze, ani klíče a přemýšlela, kde teď seženu nocleh. Snad nebudu muset zase platit podobnou službou, říkala jsem si, protože další nálož by už dneska moje prdelka nepřežila.

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon