Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

V celé místnosti by mohl člověk slyšet spadnout špendlíček. Paní nic neříká. Klečím na zemi u stolu a potím se tak, že cítím, jak mi kapky stékají po zádech. Už tu trčím docela dlouho, ale ona zřejmě chystá něco pořádného, když jen tak stojí a dívá se na mě - upřeně mě pozoruje a v momentě, kdy se první kapka dotkne mých půlek, dostanu přes ně plácačkou. A zrovna tou nejlepší, co Paní má. Pot se rozstříkne do všech stran, cítím ho až na lýtkách. Zatnu zuby a uctivě jí poděkuju jí. Obchází kolem mě a pak luskne. Zvednu hlavu – to je jediná chvíle, kdy ji můžu zvednout - a vidím, jak beze slov ukazuje na stůl. Je tam latexová maska a kelímek s pudrem. Také tam leží složený latexový overal v černém pytlíku. Tedy, aspoň myslím, na cokoliv jiného je to moc malý balíček.

„Nepoděkoval jsi mi dost nahlas, takže se za trest hezky oblečeš sám,“ řekne po chvíli s jistou škodolibostí. Její hlas je trochu ochraptělý, jak chvíli nemluvila, a mně se okamžitě staví chloupky do pozoru – miluji její hlas, dokáže mě vyhecovat až do ruda.

„Ano Paní,“ rychle zareaguji a cítím rostoucí vzrušení. Čekám na další pokyn a dívám se do země. Jsem si vědom jejího intenzivního pohledu. Jak mě neustále kontroluje, hledá a ke svému potěšení často nachází. Ruce mám za zády a kolena mě dost tlačí, protože klečím už dost dlouho. Vlastně jsem se začal potit z toho, jak jsem překonával bolest.

„Vezmi si svůj obleček…“ přikáže mi. Váhavě se k němu natáhnu, ale když vidím její pohled, pospíším si. Rozbalím tmavý pytlík, ve kterém je uložený, aby byl pořád tak krásný a kvalitní. Navíc mi to podle Paní sluší.

„Smím si vzít i pudr, má Paní?“ zeptám se nejistě a čekám na další ránu za takovou triviální otázku, ta se ale prozatím nekoná.

„Ano, smíš,“ odpoví úsečně a netrpělivě si plácá plácačkou do stehna.

„Děkuji, má Paní,“ řeknu jedním dechem a honem si beru kelímek s pudrem. Nemám ho moc rád, protože mi pak ještě dlouho zůstává na kůži, ale na latex to je to nejlepší. Obleky a masky se pak skvěle oblékají. Otočím víčko směrem doprava a v plastu se objeví několik děr, kterými se pudr sype ven. Rozložím overal a začnu ho poprašovat z vnitřní strany. Kvůli jeho velikosti mi to docela trvá, proto mě Paní netrpělivě pleskne.

„Napudruj i sebe…“ No, moc to nedělávám, ale musím poslechnout. Nasypu si trochu do ruky a začnu si poprašovat hruď. Dávám si pozor, abych se nedotknul bradavek, protože to mám zakázáno. Pak udělám poprašek i na rukách a pokračuji na stehna.

„Ukaž!“ sykne na mě moje vládkyně a já sklopím hlavu a natáhnu ruce s kelímkem pudru směrem k ní. „Dívej se na mě! Ještě to nasypeš vedle a zaprasíš mě!“ Rychle se na Paní podívám a snažím se, abych nenasypal ani trošičku vedle. Promne si ruce a pak mě vší silou plácne po lopatkách, zádech a pak po bedrech. „Tak se to dělá!“ a aby to zdůraznila, pleskne mě ještě jednou. Téměř vidím její malou, ale silnou ručku otisknutou na mých zádech.

„Ano Paní,“ odpovím a také se plácnu do stehna. Protože mi trochu pudru zůstalo na nohách, rozklepu si ho také.

„Zvedni se…“ poručí a tak hned vyskakuji. Když natáhne ruku, zase jí nasypu pudr a ona se s mocným rozmachem pustí do mých stehen, až mě začínají pálit, je to však krásná bolest. Totéž udělá i s lýtky.

„To stačí,“ uzná a já zašroubovávám kelímek a pokládám ho zpět na stolek. Luskne, a tak se zase můžu podívat směrem k ní. Ukazuje na overal. Opatrně si ho vezmu a zjistím, že to je ten, co má průstřih v rozkroku a na zadku. Nemusí se vůbec sundávat. Začnu se do něj odspodu soukat, nejdřív jedna nohavice, pak druhá. Díky pudru to jde o něco lépe. Pozoruje mě a zase se pleská plácačkou, tentokrát ale do ruky. Asi se jí líbí, jak se oblékám. Tedy ne, nelíbí, jsem jen její rohož, spíše se dívá, jestli udělám chybu. Pak mě může peskovat a trestat a to vím, že se jí líbí stoprocentně. Už se mi povedlo obléct kalhotovou část a přecházím na horní. Sunu latex po břiše a zádech, pak strčím dovnitř kousek po kousku ruce. Teď přichází fáze, kdy mi Paní pomáhá. Po chvilce ticha a čekání není ani dnešek výjimkou. Zarachotí zipem a poodstoupí.

„No vidíš, jak ti to sluší…“ řekne trochu posměšně a zároveň obdivně.

„Děkuji Vám, má Paní,“ zareaguji s pohledem upřeným k zemi a mám radost – chválí mě. Stojím a vyčkávám dalších příkazů. Latex se mi hezky lepí na tělo, je to jako druhá kůže. Teplota v místnosti je příjemná, takže se v něm ani extrémně nepotím, ani nemrznu.

„Ještě si dej masku. Počkej, podej mi pudr,“ přikáže Paní stroze a mně to dojde – najednou vím, co přijde, neopovažuji se ale neposlechnout. Tohle si přece nemůže nechat ujít. A já také ne. Téměř zbožně k ní natáhnu ruku s kelímkem a nasype jí jemný pudr do dlaně. Trošku si ho promne a já strnu. Dívám se do země. Chytí mi bradu a trhne mi s ní vzhůru. Podívám se na Paní, ale ne do očí. V příštím okamžiku dostanu facku na pravou tvář.

„Děkuji Vám, Paní.“ S doznívající bolestí padá pudr, který se na ní neuchytil, na zem. A hned na levou, stejně silnou a štiplavou.

„Děkuji Paní,“ řeknu ztěžka a čekám další ránu. Paní jen naznačí a já instinktivně cuknu. To jsem neměl dělat.

„Co si to dovoluješ?“ zařve na mě a šťouchne do mě, až se zapotácím, protože pořád klečím na kolenou.

„Promiňte, má Paní,“ řeknu se strachem a snažím se sklonit pokorně hlavu. Paní mi opět trhne bradou vzhůru, a i když už jí na ruce moc pudru nezbylo, začne mě fackovat. Vždycky mě praští, pak chvilku počká, pohladí mě po tváři a pak znovu udeří, ještě silněji, než předtím. Mám pocit, že mi pudr vlezl i do nosu a do očí. Nakonec na mě plivne a rozetře mi sliny po obličeji. Okamžitě cítím, jak mi stojí, ach můj… Tohle tak zbožňuju!

„Tak, to aby sis pro příště pamatoval, jak se máš chovat. A teď si dej tu masku!“ křikne a postaví se kousek ode mě. Rychle se vzpamatuji. Ani se neopovažuji sáhnout na svou zarudlou tvář. Vím, že je rudá jak rajče, protože po ranách Paní to ani jinak nevypadá.

„Dělej, ať se nemusím dívat na ten tvůj rudý ksicht!“ Rychle posypu pudrem vnitřek masky a pak si ji nasadím. Je to ta s otvory na oči a ústa. Zavřu pudr otočením víčka a položím ho na stolek. Stojím, abych jí vyplnil každý příkaz. Paní si mě prohlíží.

„A to budeš takto hnusný a umaštěný?“ zeptá se výhružně.

„Ne, má Paní, nebudu tak hnusný a umaštěný,“ řeknu spěšně a pak si odskočím ke skříňce s kosmetikou pro erotické hrátky. Kromě pudrů na latex tam najdu i sprej, který mu vždycky propůjčí krásný lesk. U něj leží v černém pytlíčku latexová rukavice. Jelikož mám volné ruce, tak se mi docela hodí. Přinesu i gumové prostěradlo a rychle ho rozprostřu na zem. Paní se mezitím posadila na gauč. Otevřu sprej, nastříkám si nohy a pak to začnu leštit latexovou rukavicí. Od hnusného matného nic se mi to přímo pod rukou mění v krásný naleštěný kus oblečení. Trvá mi to docela dlouho, ale Paní nic neříká – má radši, když jsem krásně lesklý a i mi to trochu trvá, než když bych to odfláknul. Konečně mám naleštěnou i masku a zazátkovávám sprej, vše odnesu zpět a postavím se doprostřed místnosti.

„Opři se zadkem ke mně…“ ukáže na masivní stůl. Co na mě chystá? Nepřemýšlím a rychle vykonám, co chce. „Rozkroč nohy a ani se nehni!“ Chladný stůl mě tlačí do břicha a hrudníku, jak ležím a snažím se poslouchat. Paní si zřejmě pro něco odskočila, protože ji slyším s něčím rachotit z vedlejšího pokoje. Když už je to čekání neúnosné, slyším, jak se vrací. Slyším kovové cinkání v jejích rukách. Asi je to nějaký obojek nebo něco takového. Pak se ale mých půlek dotkne chladná špička realistického dilda. Ztuhnu a vím, že tohle je to největší, jaké má. To, které mě minule skoro natrhlo.

„Máme tady návštěvu, pozdrav se s kamarádem,“ říká Paní a směje se. Trošku se k ní přiblížím, jako bych tím pohybem chtěl přivítat toho obra, kterého budu mít za chvíli v zadku. Takže to cinkání bylo zapínání straponových kalhotek. Paní si upravuje pásky a pak mě s dildem jemně pleskne přes zadek. To je mnohem lepší než nějaká plácačka!

„Hm, ale nevypadá to, že by se ti chtělo,“ sjede pohledem mé ztuhlé tělo. Cvrnkne mě ukazováčkem do koulí a já syknu. Popadne mě za vlasy a přiblíží se těsně k mému uchu. „Přines gel! A vyber si ten správný, protože jinak budeš mít ten, co si vezmeš, ať bude jakýkoliv!“

„Ano Paní,“ přitakám a opět honem přiskočím ke skříňce. Při tom pohybu mě zabolí bradavky, protože se mi mezitím přitiskly na stůl a teď se bolestivě odlepily. Otevírám skříňku a minu poličku s pudry a spreji na latex. Vezmu lubrikační gel na silikonové bázi, který používáme vždycky pro tyto příležitosti, sprej na uvolnění a z vedlejší skříňky malou sadu pro anální sex. Tak už vím, proč po mně chtěla před tím vším výplach. Vše položím před Paní na stolek a opět se opřu o stůl a vystrčím zadek.

„Tak se mi to líbí, na nic jsi nezapomněl,“ pochválí mě Paní a šramotí s otevíráním malého kufříčku, ve kterém je pár análních kolíčků, řetízků a jeden vibrátor určený právě pro tuto příležitost.

„Děkuji Vám, má Paní, je to jen díky Vám,“ ujišťuju ji a čekám, až mi roztáhne půlky. Pořádně mi nastříkne dírku a čeká. Cítím jemné chlazení a úlevu. Díky tomuhle to bude jednodušší, vždycky mě to uvolní. Pak mě pořádně natře gelem, ale ten je tak kluzký, že ho ani moc nepotřebuje. Pak ucítím mírný tlak, jak mi zasouvá kousíček po kousíčku natřený anální kolíček. Zhluboka dýchám, ale vím, že tohle je jen rozcvička.

„Děkuji, má Paní,“ vydechnu a snažím se co nejvíc uvolnit. Kolík se vysouvá a zasouvá, až ho Paní vymění za větší. Pokud v sobě mám mít to, co mě celou dobu tlačí zezadu na stehně, tak se musím pořádně připravit. Paní mě i plácačkou jemně plácá po zádech a půlkách. Nakonec přichází větší kolík, který mě dokonale připraví na „kamaráda“. Vsune ho do mě a to už zasípu, protože je to docela síla. Pořádně mě roztahuje.

„Ty tak krásně držíš, jak nějaká děvka…“ uchichtá se Paní a kroutí s ním, až ho cítím skoro v zádech.

„Ano Paní, jsem Vaše děvka,“ souhlasím s ní a sténám. I když to Paní ví, že nesténám rozkoší, ale spíše bolestí, zasměje se a pokračuje dál.

„Ten řetízek možná ani nepoužijeme, jsi krásně otevřená děvka, nepotřebuješ tam mít úplně vše, co mám v zásobě… Nebo by se ti to líbilo? Určitě by se ti to líbilo, co? Je ti jedno, čím ti to udělám, že?“ dotírá Paní šeptavě a mě to tak vzrušuje, že mám pocit, že zlomím stůl vejpůl. Snažím se jí přes hluboké dýchání a sténání odpovědět.

„Ano Paní, líbí se mi to, ať mi tam narvete cokoliv, protože jsem spodina, co nic jiného nezná,“ ujišťuju ji a ona spokojeně mručí. Naposledy mi zasune kolík až po zátku a pak ho definitivně vyndá. Už vím, co mě čeká. Vteřinku ještě čekám, až si upraví pásky strapon kalhotek, vyzkouší zatřesením, jak na tom náš „kamarád“ je a pak mě s jeho špičkou zase lechtá na půlkách.

„Tohle tam budeš mít až po koule… Těšíš se?“ šeptá mi do ucha, ňadra natisknutá na latexu. Mám pocit, že se mi roztrhne, jak se mi v něm vaří krev.

„Ano Paní, chci ho v sobě mít až po koule, chci ho mít co nejhloubějc!“ křiknu a slyším, jak ho natírá stejným gelem, aby krásně klouzal.

„Teda, že jsi děvka, co by udělala cokoliv, vím, ale až takto…“ zavrtí Paní posměšně hlavou a stoupne si těsně za mě. Roztáhne mi jednou rukou půlky a přejede mi umělým žaludem přes dírku. Pokouším se zase co nejvíc uvolnit – čím víc budu v klidu, tím snadněji to půjde. Už jsem ho v sobě měl několikrát a minule mě skoro natrhl. Ale dneska to určitě půjde líp, navíc Paní je na mě nějaká moc hodná. To není dobré znamení. Nechce do mě vklouznout, proto mi Paní chytí obě půlky a navede ho dovnitř. Zbytky spreje mě příjemně chladí, ale stejně se najednou bojím, že to nepůjde – přijde mi moc velký. Paní mě hladí po zádech, druhou rukou drží roztažené půlky a opatrně ho zasouvá dovnitř. Sama mručí slastí, protože, jak mi teď došlo, je to vlastně ten, co má i jedno menší dildo dovnitř, takže Paní si to užívá taky. Trošku se uvolním při pomyšlení, jak jí to dělá dobře a pak už mi tlak prozradí, že se povedlo ho do mě trošku strčit. No tak, pojď! povzbuzuji se v duchu a zatínám zuby. Jsem dobře roztažený, ale tenhle macek má pět cenťáků v průměru, skoro šest, to už je fakt něco. Paní říkává, že to mám vždycky za odměnu, ale nevím, co dělám tak „dobře“, že si za to zasloužím takovou věc. Asi myslí to, že i díky mně se může v takové situaci dráždit – tím, jak přiráží. Paní ho pomalu vysune, ale ne úplně a pak to zase zkouší. Pouštím ho, snažím se a cítím každou falešnou žílu, každý záhyb. Pomalu se mu přizpůsobuji a pak Paní zničehonic přirazí. Vykřiknu a ona ho vysune úplně a pak mě plácačkou pleskne tak silně, že v sobě radši chci zase strapon.

„To se ti přece líbí, ne?“ křičí na mě a pak ho do mě zasune, ne sice úplně natvrdo, ale ani ne tak pomalu, jako předtím. Modlím se, aby se mi to uvnitř nepotrhalo, na druhou stranu jsem už dost roztažený a kluzký z předchozích pomůcek. Tohle je „jen“ ono velké finále, na které se Paní vždycky tak těší.

„Ano Paní!“ zatnu zuby a cítím, jak se do mě dostává, jak si mě bere.

„Tak proč u toho kvičíš jak prase,“ dotírá Paní dál a zasune ho ještě hlouběji.

„Kvičím jak prase, protože jsem to nečekal, má Paní,“ odpovídám ztěžka a odolávám dalšímu náporu zasunutí. Pak už ho Paní vytáhne do poloviny a začne přirážet, vůbec se s tím nepárá. Stůl se otřásá a já tlumeně vzdychám při každém nárazu. Opravdu ho tam mám až po koule. Paní teď změní sténání a vím, že se pomalu připravuje na pořádný orgasmus. Držím se stolu, jak jen můžu a nehýbu se. Ta mě teda nabírá! Potím se v obleku jak prase a cítím na zádech její dech. Trošku zvolní – asi si to chce oddálit - vysune dildo a zase mě s ním pleskne po zadku, až povyskočím.

„Drž, svině!“ křičí na mě, přidá trošku gelu, spíše jen tak pro jistotu, a zase ho do mě zasune. „Cítíš, jak je velký? Co? Cítíš to? Takového bys ho nikdy neměl, ty ubožáku!“ říká mi posměšně Paní a kroutí pánví, takže ho opravdu cítím. Je to už dost bolestivé, ale musím to vydržet, protože takto mi nadává hlavně tehdy, když už skoro má orgasmus. Zasune ho do mě co nejhlouběji, až mě umělé koule bouchnou přes mé a chvilku se nehýbe, několikrát se o mě otře a pak se odtáhne a prudkým pohybem mě dorazí. Zařve na celou místnost a já také. Paní se otřásá a já mám pocit, že se tak týden neposadím. Jediným hladkým pohybem ze mě vyklouzne a zhoupnutím mě práskne po stehně a pak po druhém.

„Jsi celý kluzký, musím si to o tebe otřít…“

„Ano Paní,“ říkám a oddechuju. Slyším, jak si Paní rozepíná pásky a hází strapon na stranu.

„Tak a teď táhni do sprchy, sundáš hezky to oblečení,“ přikazuje a já se pomalu zvedám, i tak se mi ale bradavky nalepily na stůl a teď mi pulzují. Mám pocit, že se mi díra stáhne tak za měsíc. Říkám si, jak je možné do mě narvat něco takového. Paní jde za mnou, když mířím do sprchy, kde ze sebe sundám svou druhou kůži.

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon